Proxxon kıl testere makinası 27088 i̇nceleme

Proxxon Kıl Testere Makinası / 27088 İnceleme; Hassas projeler için ideal bir makine: model yapımı, oyuncak yapımı ve hassas çalışma. 40 mm’ye kadar yumuşak ahşap (örn. Balsa), yakl. 10 mm, plastik (PC kartları dahil) yakl. 4 mm ve 2 mm’ye kadar demir dışı metaller. 300 mm boğazlı çok sağlam nervürlü döküm alüminyum testere çerçevesi. Entegre üfleyicili bıçak kılavuzu. Yüksekliği ayarlanabilir kafa (3 konum).

 

Proxxon kıl testere makinası / 27088 i̇nceleme
Proxxon Kıl Testere İnceleme, Proxxon Kıl Testere Makinası

 

Bıçak iki adımda alçaltılabildiğinden bıçak kullanımı geliştirildi ve yeni bıçak dişleri kullanılabilir hale geldi. Bu, bıçak ömrünü etkili bir şekilde üç katına çıkarır. En düşük kafa konumu hala 60 mm kısaltılmış bıçakların kullanılmasına izin verir.

 

 

Döküm alüminyum işlenmiş tezgah, 160 x 160mm. Testere tozunun giderilmesi için yan sürgülü panelli ABS plastik gövde. VDE, uzun süreli, düşük gürültü performansı için 220 – 240V motoru (85W) onayladı. Bilya yatağında çalışan sessiz, aşınmaya dayanıklı dişli kayış tahriki. Elektronik olarak kontrol edilebilen strok hızı yakl. 150 – 2.500 / dak. Ayarlanabilir çit ve gönye ölçeği ile durur.

 

Bir yanıt yazın