Hakkımızda

İz Atölye Hakkında

İz Atölye ile iz bırakacak eğitim yöntem ve çözümleri için sizlerle birlikte. 21.yy‘a genç bireyler yetiştirmek aynı zamanda ülkemizin gelişen ve değişen ihtiyaçlarına çözüm bulabilecek, sorgulama alışkanlığı kazanmış, yetenekleri ve yaratıcılığı ışığında bir bilgiyi irdeleyebilen, bu bilgiyi başka branşlarda kullanabilen bir bütün halinde problemlere çözüm olarak kullanabilen bireyler yetiştirmek demek.

İz Atölye eğitim kurumlarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda atölye çalışmaları yapmakta ve atölyeler için sarf malzeme temin imkanı sağlamaktadır. Böylelikle çocukların eğitimlerinin önemli bir yanını teşkil etmesi gereken el ve zihin koordinasyonu tam, eksiksiz sağlanmaktadır.

İlke ve Hedeflerimiz

Bütün kuruluşlar faaliyetlerini müşteri odaklı olarak yürütmelidir. Müşterilerin gereksinimleri iyi anlaşılmalı ve ürün/hizmet üretimi müşterinin beklentisi doğrultusunda gerçekleşmelidir.
Lider, çalışanları hedeflere ulaşmak için etkileyecek olan kişidir. Çalışanları motive etmek ve kuruluşun hedeflere ulaşmasında en etkili rolü üstlenir. Amaçları ve izlenecek olan yolu belirler.
Çalışanların seviyesine bakılmaksızın her çalışan kuruluş için bir değerdir. Bu nedenle çalışanlardan katılım göstermeleri beklenmektedir.
Sonuca ulaşma aşamasında kaynaklar ve hedefler doğru olarak yönetilmelidir. Bunun için PUKÖ döngüsü kullanılmaktadır. Planla, Uygula, Kontrol Et, Ölçümle.
İlişkili olan süreçler, bir sistem olarak düşünülmeli ve öyle ilerlenmelidir. Bu şekilde süreçler daha kolay anlaşılır. Ayrıca kuruluşun etkinliği ve verimliliği de artar.
Kalite Yönetim Sisteminin en temel özelliğidir. Kuruluş bu özelliği sadece belge almak için değil, hedef olarak da benimsemesi gerekmektedir.

Ekip Arkadaşlarımız

X
WeCreativez WhatsApp Support
Destek ekibimize 7/24 sorularınızı iletebilirsiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?